فروش دستگاه آبکاری فانتا کروم / نحوه کار با دستگاه فانتاکروم

نوشته شده توسط:شهرام حاتمی | ۰ دیدگاه

فانتاکروم از به روزترین روش های ابکاری به صورت پاششی است.استفاده از این روش توسط یک فرد ایتالیایی ابداع گردیده  و امروزه جزو محبوب ترین روش های ابکاری به شمار می رود .

نحوه کار با دستگاه ابکاری فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم به صورت کلی دارای سه مرحله اصلی است که  مزیت های زیادی را برای کاربران خو د فراهم می کند.

  1. این قسمت از کار شامل پوشاندن سطح کار با پرایمر می شود. هم چنین استفاده از پرایمر های مختلف برای سطوح متنوع الزامی است.
  2. در این بخش از ابکاری نیز مواد فانتاکروم  به صورت یون های منفی و مثبت آند و کاتد  روی سطوح موردنظر پاشانده می شود  و یکدیگر را جذب می نمایند. تنها با گذشت چند ثانیه شاهد  سطح کروم خواهید بود.  این مرحله بر روی مراحل یک و سه نیز بسیار تاثیرگذار است.
  3. در مرحله نهایی کار  با کمک جوهرها و پوشش های مخصوص فانتاکروم  سطوح موردنظر خودتان را به رنگ های دلخواه ابکاری می کنید.

آبکاری فانتاکروم

برای اطلاعات بیشتر به مطلب : آبکاری فانتاکروم چگونه صورت می گیرد مراجعه کنید.

مزایای ابکاری با دستگاه ابکاری ایلیاکروم

سهولت در انجام کار

استفاده از دستگاه ابکاری انجام کار برای شما بسیار آسان می کند. به گونه ای که با آموزش عملی، تخصصی و اصولی می توانید عمل ابکاری سطوح مختلف را انجام دهید.

تنوع در ابکاری سطوح مختلف

از مهم ترین و با ارزش ترین خصوصیات دستگاه ابکاری فانتاکروم اجرای آن در تمامی سطوح از جنس های مختلف است. برای مثال  چوب، پلی استر، رزین، سرامیک، کاشی، کامپوزیت، موزائیک، آلومینیوم، شیشه، پلاستیک، فلسی و... ابکاری می شوند.

تسریع فرایند ابکاری

به این صورت که سطوح وسیعی از  کار را  در مدت زمانی کمتر از چند دقیقه می توان ابکاری نمود.

تنوع در ابعاد

با دستگاه ابکاری فانتاکروم به راحتی می توانید  تمامی قطعات ریز، کوچک و درشت را ابکاری نمایید.

عدم نیاز به محیط های وسیع

 به طوری که محیطی تنها با ۱۰ مترمربع برای  استفاده از دستگاه ابکاری کافی است.

کاهش هزینه های اضافی

با دستگاه ابکاری ایلیاکروم دیگر از شر هزینه های اضافی رها خواهید شد.

فروش دستگاه ابکاری در ایران

 تمام مواد و دستگاه ابکاری فانتاکروم در ایران تولید و تهیه می گردد  و نیازی به قیمت دلار و ...نیست. در هر زمان که بخواهید به راحتی می توانید اقدام به خرید این مواد و دستگاه ها کنید.

 

نکات اصلی و مهم در کاربرد دستگاه ابکاری

  1. توجه داشته باشید که فانتاکروم تنها یک علم است. پس بنابراین جهت استفاده از دستگاه ابکاری بهتر است آموزش های لازم تخصصی و اصولی جهت استفاده از آن را ببینید.
  2. هشتاد درصد از کیفیت کار شما به مواد و محلول به کار گرفته شده دارد. پس در انتخاب مواد فانتاکروم دقت کافی را داشته باشید.
  3.  نشانه هایی از قبیل سرعت نشستن مواد روی سطوح،کیفیت کروم ایجاد شده و نبود کدری و سیاهی و هم چنین پوسته نشدن در بررسی کیفیت محصول بسیار مهم هستند. پس لطفا به هنگام خرید مواد اولیه فانتاکروم  دقت و توجه لازم را داشته باشید.
  4. فروش دستگاه ابکاری

آبکاری فانتاکروم

فروش دستگاه ابکاری فانتاکروم می تواند توسط افرادی زیادی انجام شود.  حتی با همه دستگاه های موجود می توان عملیات فانتاکروم را انجام داد ولی کیفیت ابکاری متفاوت خواهد شد. برای نمونه فرض کنید یک خودروی ایرانی خریده باشید و یک خودرو ازکمپانی بنز و با هریک مسیر مشخصی را طی نمایید که  در این بین کیفیت رسیدن به مقصد بسیار حائز اهمیت است. بیشک  خودرویی که بتواند امکانات مورد نیاز شما را تامین کند موجب بالا رفتن کیفیت سفر شما و لذتتان نیز خواهد شد.

فانتاکروم نیز توسط افراد زیادی به فروش می رسد ولی متاسفانه همه فروشندگان دارای سواد کافی در این زمینه نیستند. به همین خاطر سعی  کنید به هنگام خرید مواد و محلول های فانتاکروم و هم دستگاه های مورد نیازتان  توجه لازم را داشته باشید. شما با دقت و تحقیقات اولیه خود  آینده کاری خود را تامین می کنید. استفاده از دستگاه ها و مواد اولیه با کیفیت محصولات باکیفیتی را نیز ارائه خواهد داد و با این روند مشتریان شما افزایش خواهد یافت.

فروش دستگاه ابکاری فانتاکروم

شرکت ایلیاکروم با دارا بودن تیمی متخصص و سال ها تجربه به عنوان یکی از فعالان در زمینه فانتا کروم با فروش دستگاه ابکاری و مخمل پاش و... آماده ارائه خدمات به مشتریان خود است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه